У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дібровка - Слободзея
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дібровка - Слободзея:

Поточний розклад електричок Дібровка - Слободзея включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 09 хв зі станції Дібровка і прибуває на станцію Слободзея о 10 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6258 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 22 хв. Між станціями Дібровка і Слободзея цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дібровка - Слободзея, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дібровка Слободзея ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дібровка - Слободзея можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6252 Одеса Вапнярка 10.09
Дібровка
10.27
Слободзея
18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Одеса Вапнярка 15.56
Дібровка
16.17
Слободзея
21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6258 Одеса Вапнярка 22.03
Дібровка
22.25
Слободзея
22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дібровка -Слободзея можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дібровка — Слободзея

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Слободзея — Дібровка