У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ділове - Ясіня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ділове - Ясіня:

Поточний розклад електричок Ділове - Ясіня включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 15 хв зі станції Ділове і прибуває на станцію Ясіня о 16 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6442 сполученням Ділове - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 1 г 59 хв. Між станціями Ділове і Ясіня цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Центр Європи(14.25), Кваси(15.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ділове - Ясіня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ділове Ясіня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ділове - Ясіня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6442 Ділове Коломия 14.15
Ділове
16.14
Ясіня
1 г 59 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ділове -Ясіня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ділове — Ясіня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ясіня — Ділове