У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ясіня - Ділове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ясіня - Ділове:

Поточний розклад електричок Ясіня - Ділове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 49 хв зі станції Ясіня і прибуває на станцію Ділове о 13 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6441 сполученням Коломия - Ділове, в цьому випадку поїздка займе 1 г 38 хв. Між станціями Ясіня і Ділове цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Свидовець(11.56), Берлибаш(13.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ясіня - Ділове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ясіня Ділове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ясіня - Ділове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6441* Коломия Ділове 11.49
Ясіня
13.27
Ділове
1 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ясіня -Ділове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ясіня — Ділове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ділове — Ясіня