У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дмитрівка - Мар'янівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дмитрівка - Мар'янівка:

Поточний розклад електричок Дмитрівка - Мар'янівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 24 хв зі станції Дмитрівка і прибуває на станцію Мар'янівка о 17 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6317 сполученням Долинська - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 2 г 41 хв. Між станціями Дмитрівка і Мар'янівка цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Казанка(02.34), Технікум(03.53), Явкине(04.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дмитрівка - Мар'янівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дмитрівка Мар'янівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дмитрівка - Мар'янівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6317 Долинська Миколаїв 02.28
Дмитрівка
05.09
Мар'янівка
2 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6313 Тимкове Миколаїв 15.24
Дмитрівка
17.47
Мар'янівка
2 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дмитрівка -Мар'янівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дмитрівка — Мар'янівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мар'янівка — Дмитрівка