У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дмитрівка,Миколаївська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дмитрівка:

Актуальний розклад електричок по станції Дмитрівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дмитрівка з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 18 хв до пункту призначення Долинська. Найближчі станції та зупинні пункти Новоданилівка, Казанка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дмитрівка відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Долинська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дмитрівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6317 Долинська Миколаїв 03.43 1 хв  03.44 Курсує щоденно - переглянути
6314 Миколаїв Долинська 12.29 1 хв  12.30 Курсує щоденно - переглянути
6313 Долинська Миколаїв 14.36 1 хв  14.37 Курсує щоденно - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 21.17 1 хв  21.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дмитрівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дмитрівка,Миколаївська обл.