У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добросин - Клепарів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Добросин - Клепарів:

Поточний розклад електричок Добросин - Клепарів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 19 хв зі станції Добросин і прибуває на станцію Клепарів о 06 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 965 сполученням Рава Руська - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 38 хв. Між станціями Добросин і Клепарів цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Заріччя(05.24), Мацошин(05.50), Завадів(06.25), Батарівка(06.52), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Добросин - Клепарів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Добросин Клепарів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Добросин - Клепарів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
965 Рава Руська Львів 05.19
Добросин
06.57
Клепарів
1 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Добросин -Клепарів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добросин — Клепарів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Клепарів — Добросин