У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добросин - Липник
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Добросин - Липник:

Поточний розклад електричок Добросин - Липник включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 26 хв зі станції Добросин і прибуває на станцію Липник о 22 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 964 сполученням Львів - Рава Руська, в цьому випадку поїздка займе 0 г 24 хв. Між станціями Добросин і Липник цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Добросин - Липник, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Добросин Липник ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Добросин - Липник можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
964 Львів Рава Руська 22.26
Добросин
22.50
Липник
24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Добросин -Липник можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добросин — Липник

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Липник — Добросин