У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добровільський - Згода
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Добровільський - Згода:

Поточний розклад електричок Добровільський - Згода включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 00 г 08 хв зі станції Добровільський і прибуває на станцію Згода о 00 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6314 сполученням Миколаїв Вантажний - Тимкове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 54 хв. Між станціями Добровільський і Згода цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Добровільський - Згода, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Добровільський Згода ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Добровільський - Згода можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6318 Миколаїв Долинська 00.08
Добровільський
00.59
Згода
51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6314 Миколаїв Тимкове 12.15
Добровільський
13.09
Згода
54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Добровільський -Згода можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добровільський — Згода

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Згода — Добровільський