У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Згода
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Згода:

Актуальний розклад електричок по станції Згода містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Згода з такими станціями і населеними пунктами як Долинська, Миколаїв Вантажний, Тимкове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 16 хв до пункту призначення Миколаїв Вантажний. Найближчі станції та зупинні пункти Данилівка, Долинська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Згода відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тимкове - Миколаїв Вантажний, Миколаїв Вантажний - Тимкове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Згода відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6318 Миколаїв Долинська 01.09 1 хв  01.10 Курсує щоденно - переглянути
6317 Долинська Миколаїв 02.26 2 хв  02.28 Курсує щоденно - переглянути
6314 Миколаїв Тимкове 13.25 2 хв  13.27 Курсує щоденно - переглянути
6313 Тимкове Миколаїв 15.14 2 хв  15.16 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Згода можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Згода