У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6314 Миколаїв — Долинська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Миколаїв - Долинська номер 6314 відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 08.40 і прибуває на станцію Долинська о 13.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6314 Миколаїв - Долинська пролягає по таким станціям як Нове Садівництво, Миколаїв-Пас., Дослідна, Грейгове, Городня, Явкине, Баштанка, Барвінок, Новополтавка, Новий Буг, Казанка, Новоданилівка, Згода.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 08.40
Суднобудівників 08.48 1 хв  08.49 8 хв 
Нове Садівництво 08.52 1 хв  08.53 12 хв 
Пост 230 Км 08.59 1 хв  09.00 19 хв 
Миколаїв-Пас. 09.06 3 хв  09.09 26 хв 
Депо 09.13 1 хв  09.14 33 хв 
Дослідна 09.23 1 хв  09.24 43 хв 
Горохівка 09.32 2 хв  09.34 52 хв 
Грейгове 09.52 7 хв  09.59 1 г  12 хв 
Мар'янівка 10.08 1 хв  10.09 1 г  28 хв 
Городня 10.12 1 хв  10.13 1 г  32 хв 
Лоцкине 10.17 5 хв  10.22 1 г  37 хв 
Явкине 10.36 2 хв  10.38 1 г  56 хв 
Розсадник-1 10.42 1 хв  10.43 2 г  2 хв 
Баштанка 10.52 1 хв  10.53 2 г  12 хв 
Горожене 10.58 5 хв  11.03 2 г  18 хв 
Барвінок 11.09 1 хв  11.10 2 г  29 хв 
Технікум 11.16 1 хв  11.17 2 г  36 хв 
Новополтавка 11.23 2 хв  11.25 2 г  43 хв 
Загальна Користь 11.38 1 хв  11.39 2 г  58 хв 
Новий Буг 11.47 2 хв  11.49 3 г  7 хв 
Добровільський 12.04 2 хв  12.06 3 г  24 хв 
Казанка 12.21 2 хв  12.23 3 г  41 хв 
Дмитрівка 12.29 1 хв  12.30 3 г  49 хв 
Новоданилівка 12.37 2 хв  12.39 3 г  57 хв 
Данилівка 12.47 1 хв  12.48 4 г  7 хв 
Згода 12.56 2 хв  12.58 4 г  16 хв 
Долинська 13.10 4 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6314 Миколаїв Вантажний — Долинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728