У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6318 Миколаїв — Долинська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Миколаїв - Долинська номер 6318 відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 17.30 і прибуває на станцію Долинська о 21.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6318 Миколаїв - Долинська пролягає по таким станціям як Нове Садівництво, Миколаїв-Пас., Дослідна, Грейгове, Городня, Явкине, Баштанка, Барвінок, Новополтавка, Новий Буг, Казанка, Новоданилівка, Згода.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 17.30
Суднобудівників 17.38 1 хв  17.39 8 хв 
Нове Садівництво 17.42 1 хв  17.43 12 хв 
Пост 230 Км 17.49 1 хв  17.50 19 хв 
Миколаїв-Пас. 17.56 10 хв  18.06 26 хв 
Депо 18.10 1 хв  18.11 40 хв 
Дослідна 18.21 1 хв  18.22 51 хв 
Горохівка 18.30 2 хв  18.32 1 г 
Грейгове 18.51 2 хв  18.53 1 г  21 хв 
Мар'янівка 19.02 1 хв  19.03 1 г  32 хв 
Городня 19.06 1 хв  19.07 1 г  36 хв 
Лоцкине 19.11 2 хв  19.13 1 г  41 хв 
Явкине 19.27 2 хв  19.29 1 г  57 хв 
Розсадник-1 19.33 1 хв  19.34 2 г  3 хв 
Баштанка 19.43 1 хв  19.44 2 г  13 хв 
Горожене 19.49 3 хв  19.52 2 г  19 хв 
Барвінок 19.58 1 хв  19.59 2 г  28 хв 
Технікум 20.04 1 хв  20.05 2 г  34 хв 
Новополтавка 20.10 3 хв  20.13 2 г  40 хв 
Загальна Користь 20.26 1 хв  20.27 2 г  56 хв 
Новий Буг 20.35 2 хв  20.37 3 г  5 хв 
Добровільський 20.52 2 хв  20.54 3 г  22 хв 
Казанка 21.09 2 хв  21.11 3 г  39 хв 
Дмитрівка 21.17 1 хв  21.18 3 г  47 хв 
Новоданилівка 21.25 2 хв  21.27 3 г  55 хв 
Данилівка 21.35 1 хв  21.36 4 г  5 хв 
Згода 21.44 2 хв  21.46 4 г  14 хв 
Долинська 21.58 4 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6318 Миколаїв Вантажний — Долинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031