У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6318 Миколаїв Вантажний — Долинська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6318 сполученням Миколаїв Вантажний - Долинська відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 20.38 і прибуває на станцію Долинська о 01.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нове Садівництво, Миколаїв-Пас., Дослідна, Грейгове, Городня, Явкине, Баштанка, Барвінок, Новополтавка, Новий Буг, Казанка, Новоданилівка, Згода.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 20.38
Суднобудівників 20.45 1 хв  20.46 7 хв 
Нове Садівництво 20.49 1 хв  20.50 11 хв 
Пост 230 Км 20.56 1 хв  20.57 18 хв 
Миколаїв-Пас. 21.02 3 хв  21.05 24 хв 
Депо 21.08 2 хв  21.10 30 хв 
Дослідна 21.18 2 хв  21.20 40 хв 
Горохівка 21.27 2 хв  21.29 49 хв 
Грейгове 21.48 16 хв  22.04 1 г  10 хв 
Мар'янівка 22.12 2 хв  22.14 1 г  34 хв 
Городня 22.18 2 хв  22.20 1 г  40 хв 
Лоцкине 22.24 2 хв  22.26 1 г  46 хв 
Явкине 22.40 2 хв  22.42 2 г  2 хв 
Розсадник-1 22.46 1 хв  22.47 2 г  8 хв 
Баштанка 22.57 1 хв  22.58 2 г  19 хв 
Горожене 23.04 6 хв  23.10 2 г  26 хв 
Барвінок 23.15 1 хв  23.16 2 г  37 хв 
Технікум 23.21 1 хв  23.22 2 г  43 хв 
Новополтавка 23.28 2 хв  23.30 2 г  50 хв 
Загальна Користь 23.42 1 хв  23.43 3 г  4 хв 
Новий Буг 23.50 2 хв  23.52 3 г  12 хв 
Добровільський 00.06 2 хв  00.08 3 г  28 хв 
Казанка 00.22 5 хв  00.27 3 г  44 хв 
Дмитрівка 00.32 1 хв  00.33 3 г  54 хв 
Новоданилівка 00.42 1 хв  00.43 4 г  4 хв 
Данилівка 00.53 2 хв  00.55 4 г  15 хв 
Згода 01.05 2 хв  01.07 4 г  27 хв 
Долинська 01.21 4 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6318 Миколаїв Вантажний — Долинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031