У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6318 Миколаїв Вантажний — Долинська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6318 сполученням Миколаїв Вантажний - Долинська відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 20.26 і прибуває на станцію Долинська о 01.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нове Садівництво, Миколаїв-Пас., Дослідна, Грейгове, Городня, Явкине, Баштанка, Барвінок, Новополтавка, Новий Буг, Дмитрівка, Данилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 20.26
Суднобудівників 20.36 1 хв  20.37 10 хв 
Нове Садівництво 20.40 1 хв  20.41 14 хв 
Пост 230 Км 20.47 1 хв  20.48 21 хв 
Миколаїв-Пас. 20.54 3 хв  20.57 28 хв 
Депо 21.02 2 хв  21.04 36 хв 
Дослідна 21.11 2 хв  21.13 45 хв 
Горохівка 21.17 8 хв  21.25 51 хв 
Грейгове 21.43 13 хв  21.56 1 г  17 хв 
Мар'янівка 22.04 2 хв  22.06 1 г  38 хв 
Городня 22.10 2 хв  22.12 1 г  44 хв 
Лоцкине 22.17 2 хв  22.19 1 г  51 хв 
Явкине 22.34 2 хв  22.36 2 г  8 хв 
Розсадник-1 22.40 2 хв  22.42 2 г  14 хв 
Баштанка 22.51 2 хв  22.53 2 г  25 хв 
Горожене 22.58 2 хв  23.00 2 г  32 хв 
Барвінок 23.06 1 хв  23.07 2 г  40 хв 
Технікум 23.12 1 хв  23.13 2 г  46 хв 
Новополтавка 23.19 2 хв  23.21 2 г  53 хв 
Загальна Користь 23.35 1 хв  23.36 3 г  9 хв 
Новий Буг 23.43 2 хв  23.45 3 г  17 хв 
Казанка 00.17 4 хв  00.21 3 г  51 хв 
Дмитрівка 00.28 1 хв  00.29 4 г  2 хв 
Новоданилівка 00.39 1 хв  00.40 4 г  13 хв 
Данилівка 00.48 1 хв  00.49 4 г  22 хв 
Згода 00.59 2 хв  01.01 4 г  33 хв 
Долинська 01.11 4 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6318 Миколаїв Вантажний — Долинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031