У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Миколаїв Вантажний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Долинська - Миколаїв Вантажний:

Поточний розклад електричок Долинська - Миколаїв Вантажний включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 46 хв зі станції Долинська і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 19 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6317 сполученням Долинська - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 4 г 52 хв. Між станціями Долинська і Миколаїв Вантажний цей електропоїзд проїжджає 26 зупинок. Серед них Згода(02.00), Добровільський(02.53), Барвінок(04.01), Лоцкине(04.55), Дослідна(05.47), Суднобудівників(06.34), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Долинська - Миколаїв Вантажний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Долинська Миколаїв Вантажний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Долинська - Миколаїв Вантажний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6317 Долинська Миколаїв 01.50
Долинська
06.42
Миколаїв Вантажний
4 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути
6313 Тимкове Миколаїв 14.46
Долинська
19.11
Миколаїв Вантажний
4 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Долинська -Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Миколаїв Вантажний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Миколаїв Вантажний — Долинська