У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв Вантажний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Миколаїв Вантажний:

Актуальний розклад електричок по станції Миколаїв Вантажний містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Миколаїв Вантажний з такими станціями і населеними пунктами як Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 30 хв до пункту призначення Долинська. Найближчі станції та зупинні пункти Суднобудівників. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Миколаїв Вантажний відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Долинська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Миколаїв Вантажний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6317 Долинська Миколаїв 07.30 Курсує щоденно - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 17.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Миколаїв Вантажний