У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Донець - Слобожанська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Донець - Слобожанська:

Поточний розклад електричок Донець - Слобожанська включає 9 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 18 хв зі станції Донець і прибуває на станцію Слобожанська о 21 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6438 сполученням Савинці - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 0 г 3 хв. Між станціями Донець і Слобожанська цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Донець - Слобожанська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Донець Слобожанська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Донець - Слобожанська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Донець -Слобожанська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Донець — Слобожанська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Слобожанська — Донець