У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дослідна - Загальна Користь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дослідна - Загальна Користь:

Поточний розклад електричок Дослідна - Загальна Користь включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 21 хв зі станції Дослідна і прибуває на станцію Загальна Користь о 20 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6318 сполученням Миколаїв Вантажний - Долинська, в цьому випадку поїздка займе 2 г 12 хв. Між станціями Дослідна і Загальна Користь цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Горохівка(18.30), Явкине(19.32), Технікум(20.10), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дослідна - Загальна Користь, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дослідна Загальна Користь ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дослідна - Загальна Користь можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Дослідна та Загальна Користь – 82.0 км. Ціна квитка на електричку Дослідна Загальна Користь складає 34.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6314 Миколаїв Долинська 09.20
Дослідна
11.32
Загальна Користь
2 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 18.21
Дослідна
20.33
Загальна Користь
2 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дослідна -Загальна Користь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дослідна — Загальна Користь

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Загальна Користь — Дослідна