У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Загальна Користь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Загальна Користь:

Актуальний розклад електричок по станції Загальна Користь містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Загальна Користь з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Тимкове, Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 43 хв до пункту призначення Долинська. Найближчі станції та зупинні пункти Новий Буг, Новополтавка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Загальна Користь відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Долинська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Загальна Користь відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6317 Долинська Миколаїв 03.32 2 хв  03.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6314* Миколаїв Тимкове 11.45 1 хв  11.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6313* Тимкове Миколаїв 16.14 1 хв  16.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6318* Миколаїв Долинська 23.42 1 хв  23.43 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Загальна Користь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Загальна Користь