У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драбівський радгосп - Оржиця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Драбівський радгосп - Оржиця:

Поточний розклад електричок Драбівський радгосп - Оржиця включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 55 хв зі станції Драбівський радгосп і прибуває на станцію Оржиця о 00 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6064 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 32 хв. Між станціями Драбівський радгосп і Оржиця цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Драбівський радгосп - Оржиця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Драбівський радгосп Оржиця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Драбівський радгосп - Оржиця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Драбівський радгосп -Оржиця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Драбівський радгосп — Оржиця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Оржиця — Драбівський радгосп