У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драчино - Сасівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Драчино - Сасівка:

Поточний розклад електричок Драчино - Сасівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 41 хв зі станції Драчино і прибуває на станцію Сасівка о 16 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6508 сполученням Мукачево - Лавочне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 15 хв. Між станціями Драчино і Сасівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Драчино - Сасівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Драчино Сасівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Драчино - Сасівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6506 Мукачево Стрий 16.41
Драчино
16.55
Сасівка
14 хв Курсує щоденно - переглянути
6508 Мукачево Лавочне 21.26
Драчино
21.41
Сасівка
15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Драчино -Сасівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Драчино — Сасівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сасівка — Драчино