У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Древлянка - Борщагівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Древлянка - Борщагівка:

Поточний розклад електричок Древлянка - Борщагівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 58 хв зі станції Древлянка і прибуває на станцію Борщагівка о 16 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6610 сполученням Коростень - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 8 хв. Між станціями Древлянка і Борщагівка цей електропоїзд проїжджає 29 зупинок. Серед них Шатрище(05.08), 130 Км(05.36), Щебзавод(06.11), Спартак(06.49), Буча(07.37), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Древлянка - Борщагівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Древлянка Борщагівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Древлянка - Борщагівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6610 Коростень Київ 05.04
Древлянка
08.12
Борщагівка
3 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути
6626 Коростень Борщагівка 12.58
Древлянка
16.02
Борщагівка
3 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
6634 Коростень Київ 18.06
Древлянка
21.11
Борщагівка
3 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Древлянка -Борщагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Древлянка — Борщагівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Борщагівка — Древлянка