У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Древлянка - Макалевичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Древлянка - Макалевичі:

Поточний розклад електричок Древлянка - Макалевичі включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 06 хв зі станції Древлянка і прибуває на станцію Макалевичі о 19 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6610 сполученням Коростень - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 29 хв. Між станціями Древлянка і Макалевичі цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Шатрище(05.08), 130 Км(05.36), Щебзавод(06.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Древлянка - Макалевичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Древлянка Макалевичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Древлянка - Макалевичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6610 Коростень Київ 05.04
Древлянка
06.33
Макалевичі
1 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути
6626 Коростень Борщагівка 12.58
Древлянка
14.26
Макалевичі
1 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути
6634 Коростень Київ 18.06
Древлянка
19.34
Макалевичі
1 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Древлянка -Макалевичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Древлянка — Макалевичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Макалевичі — Древлянка