У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дубриничі - Загорб
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дубриничі - Загорб:

Поточний розклад електричок Дубриничі - Загорб включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 44 хв зі станції Дубриничі і прибуває на станцію Загорб о 12 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6523-6524 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 1 г 7 хв. Між станціями Дубриничі і Загорб цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Мірча(21.24), 202 Км(22.07), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дубриничі - Загорб, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дубриничі Загорб ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дубриничі - Загорб можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Дубриничі та Загорб – 35.7 км. Ціна квитка на електричку Дубриничі Загорб складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6517-6518 Мукачево Сянки 09.18
Дубриничі
10.25
Загорб
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6519-6520 Мукачево Сянки 11.44
Дубриничі
12.49
Загорб
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6523-6524 Мукачево Сянки 21.20
Дубриничі
22.27
Загорб
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дубриничі -Загорб можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дубриничі — Загорб

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Загорб — Дубриничі