У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Загорб - Дубриничі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Загорб - Дубриничі:

Поточний розклад електричок Загорб - Дубриничі включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 36 хв зі станції Загорб і прибуває на станцію Дубриничі о 18 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6545-6546 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 1 г 9 хв. Між станціями Загорб і Дубриничі цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Жорнава(15.22), Школа-інтернат(16.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Загорб - Дубриничі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Загорб Дубриничі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Загорб - Дубриничі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Загорб та Дубриничі – 35.7 км. Ціна квитка на електричку Загорб Дубриничі складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541-6542 Сянки Мукачево 05.32
Загорб
06.40
Дубриничі
1 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути
6545-6546 Сянки Мукачево 15.17
Загорб
16.26
Дубриничі
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6547-6548 Сянки Мукачево 17.36
Загорб
18.42
Дубриничі
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Загорб -Дубриничі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Загорб — Дубриничі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дубриничі — Загорб