У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Двірецький - Лепесівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Двірецький - Лепесівка:

Поточний розклад електричок Двірецький - Лепесівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 41 хв зі станції Двірецький і прибуває на станцію Лепесівка о 23 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6223 сполученням Шепетівка - Ланівці, в цьому випадку поїздка займе 0 г 51 хв. Між станціями Двірецький і Лепесівка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Жижниківці(22.48), Вариводки(23.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Двірецький - Лепесівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Двірецький Лепесівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Двірецький - Лепесівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6221 Шепетівка Ланівці 10.31
Двірецький
11.22
Лепесівка
51 хв Курсує щоденно - переглянути
6223 Шепетівка Ланівці 22.41
Двірецький
23.32
Лепесівка
51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Двірецький -Лепесівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Двірецький — Лепесівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лепесівка — Двірецький