У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дворецька - Городок
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дворецька - Городок:

Поточний розклад електричок Дворецька - Городок включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 47 хв зі станції Дворецька і прибуває на станцію Городок о 09 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6359 сполученням Здолбунів-Пас. - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 0 г 23 хв. Між станціями Дворецька і Городок цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дворецька - Городок, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дворецька Городок ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дворецька - Городок можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6353 Здолбунів Ковель 08.47
Дворецька
09.09
Городок
22 хв Курсує щоденно - переглянути
6359 Здолбунів Ковель 15.07
Дворецька
15.30
Городок
23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дворецька -Городок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дворецька — Городок

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Городок — Дворецька