У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дворецька - Здолбунів-Південний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дворецька - Здолбунів-Південний:

Поточний розклад електричок Дворецька - Здолбунів-Південний включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 40 хв зі станції Дворецька і прибуває на станцію Здолбунів-Південний о 18 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 886К сполученням Рівне - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 29 хв. Між станціями Дворецька і Здолбунів-Південний цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дворецька - Здолбунів-Південний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дворецька Здолбунів-Південний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дворецька - Здолбунів-Південний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6286 Рівне Шепетівка 17.40
Дворецька
18.06
Здолбунів-Південний
26 хв Курсує щоденно - переглянути
886К Рівне Шепетівка 20.38
Дворецька
21.07
Здолбунів-Південний
29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дворецька -Здолбунів-Південний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дворецька — Здолбунів-Південний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Здолбунів-Південний — Дворецька