З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Феськи - Золочів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Феськи - Золочів:

Поточний розклад електричок Феськи - Золочів включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 10 хв зі станції Феськи і прибуває на станцію Золочів о 19 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6149-6150 сполученням Харків-Левада - Золочів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 28 хв. Між станціями Феськи і Золочів цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Рогозянка(21.57), Соснівка(22.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Феськи - Золочів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Феськи Золочів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Феськи - Золочів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6137 Харків Золочів 10.00
Феськи
10.26
Золочів
26 хв Курсує щоденно - переглянути
6145-6146 Харків Золочів 19.10
Феськи
19.35
Золочів
25 хв Курсує щоденно - переглянути
6149-6150 Харків Золочів 21.53
Феськи
22.21
Золочів
28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Феськи -Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Феськи — Золочів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Золочів — Феськи