У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6175-6176 Харків — Золочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Золочів номер 6175-6176 відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.25 і прибуває на станцію Золочів о 19.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6175-6176 Харків - Золочів пролягає по таким станціям як Основа, Нова Баварія, Рижів, Зарічанка, Курортна, Пересічна, Чепелине, Рогозянка, Чорноглазівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.25
Новоселівка 17.30 1 хв  17.31 5 хв 
Основа 17.40 16 хв  17.56 15 хв 
6 Км 18.02 1 хв  18.03 37 хв 
Нова Баварія 18.10 1 хв  18.11 45 хв 
Хвилинка 18.14 1 хв  18.15 49 хв 
Рижів 18.19 1 хв  18.20 54 хв 
Подвірки 18.26 1 хв  18.27 1 г  1 хв 
Зарічанка 18.30 1 хв  18.31 1 г  5 хв 
Шпаківка 18.36 1 хв  18.37 1 г  11 хв 
Курортна 18.40 1 хв  18.41 1 г  15 хв 
224 Км 18.45 1 хв  18.46 1 г  20 хв 
Пересічна 18.50 1 хв  18.51 1 г  25 хв 
Яротівка 18.56 1 хв  18.57 1 г  31 хв 
Чепелине 19.02 1 хв  19.03 1 г  37 хв 
Феськи 19.07 1 хв  19.08 1 г  42 хв 
Рогозянка 19.12 1 хв  19.13 1 г  47 хв 
205 Км 19.17 1 хв  19.18 1 г  52 хв 
Чорноглазівка 19.21 1 хв  19.22 1 г  56 хв 
Соснівка 19.28 1 хв  19.29 2 г  3 хв 
Золочів 19.34 2 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6175-6176 Харків-Пас. — Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Квітень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930