У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6145-6146 Харків — Золочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Золочів номер 6145-6146 відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.17 і прибуває на станцію Золочів о 19.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Основа, Новожанове, Залютине, Куряж, Зарічанка, Шпаківка, Курортна, 224 Км, Пересічна, Яротівка, Чепелине, Феськи, Рогозянка, 205 Км, Чорноглазівка, Соснівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.17
Новоселівка 17.22 1 хв  17.23 5 хв 
Основа 17.34 29 хв  18.03 17 хв 
Новожанове 18.11 1 хв  18.12 54 хв 
Залютине 18.17 1 хв  18.18 1 г 
Куряж 18.27 1 хв  18.28 1 г  10 хв 
Зарічанка 18.32 1 хв  18.33 1 г  15 хв 
Шпаківка 18.38 1 хв  18.39 1 г  21 хв 
Курортна 18.42 1 хв  18.43 1 г  25 хв 
224 Км 18.47 1 хв  18.48 1 г  30 хв 
Пересічна 18.52 1 хв  18.53 1 г  35 хв 
Яротівка 18.58 1 хв  18.59 1 г  41 хв 
Чепелине 19.04 1 хв  19.05 1 г  47 хв 
Феськи 19.09 1 хв  19.10 1 г  52 хв 
Рогозянка 19.14 1 хв  19.15 1 г  57 хв 
205 Км 19.20 1 хв  19.21 2 г  3 хв 
Чорноглазівка 19.23 1 хв  19.24 2 г  6 хв 
Соснівка 19.29 1 хв  19.30 2 г  12 хв 
Золочів 19.35 2 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6145-6146 Харків-Пас. — Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031