У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6145-6146 Харків — Золочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Золочів номер 6145-6146 відправляється зі станції Харків-Пас. о 06.51 і прибуває на станцію Золочів о 08.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6145-6146 Харків - Золочів пролягає по таким станціям як Новоселівка, Залютине, Куряж, Зарічанка, Шпаківка, Курортна, 224 Км, Пересічна, Яротівка, Чепелине, Феськи, Рогозянка, 205 Км, Чорноглазівка, Соснівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Харків-Пас. – Золочів складає 23.00 гривень. Відстань між станціями – 52.3 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 06.51
Новоселівка 06.56 1 хв  06.57 5 хв 
Залютине 07.04 1 хв  07.05 13 хв 
Куряж 07.11 1 хв  07.12 20 хв 
Зарічанка 07.17 1 хв  07.18 26 хв 
Шпаківка 07.22 1 хв  07.23 31 хв 
Курортна 07.27 1 хв  07.28 36 хв 
224 Км 07.32 1 хв  07.33 41 хв 
Пересічна 07.37 1 хв  07.38 46 хв 
Яротівка 07.43 1 хв  07.44 52 хв 
Чепелине 07.48 1 хв  07.49 57 хв 
Феськи 07.53 1 хв  07.54 1 г  2 хв 
Рогозянка 07.58 1 хв  07.59 1 г  7 хв 
205 Км 08.04 1 хв  08.05 1 г  13 хв 
Чорноглазівка 08.09 1 хв  08.10 1 г  18 хв 
Соснівка 08.15 1 хв  08.16 1 г  24 хв 
Золочів 08.22 1 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6145-6146 Харків-Пас. — Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031