У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гарбузівка - Садова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Гарбузівка - Садова:

Поточний розклад електричок Гарбузівка - Садова включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 15 хв зі станції Гарбузівка і прибуває на станцію Садова о 17 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6890 сполученням Суми - Лебединська, в цьому випадку поїздка займе 0 г 20 хв. Між станціями Гарбузівка і Садова цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Гарбузівка - Садова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Гарбузівка Садова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Гарбузівка - Садова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Гарбузівка та Садова – 11.4 км. Ціна квитка на електричку Гарбузівка Садова складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6888 Суми Лебединська 07.19
Гарбузівка
07.39
Садова
20 хв Курсує щоденно - переглянути
6890 Суми Лебединська 17.15
Гарбузівка
17.35
Садова
20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Гарбузівка -Садова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гарбузівка — Садова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Садова — Гарбузівка