У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гейківка - Зав'ялівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Гейківка - Зав'ялівка:

Поточний розклад електричок Гейківка - Зав'ялівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 32 хв зі станції Гейківка і прибуває на станцію Зав'ялівка о 10 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6466-6465 сполученням Тимкове - П'ятихатки-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 54 хв. Між станціями Гейківка і Зав'ялівка цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Мойсіївка(06.45), 93 Км(07.36), 93 Км(08.36), Вечірній Кут(09.27), Кам'яне Поле(10.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Гейківка - Зав'ялівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Гейківка Зав'ялівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Гейківка - Зав'ялівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Гейківка та Зав'ялівка – 113.2 км. Ціна квитка на електричку Гейківка Зав'ялівка складає 50.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6466-6465* Тимкове П'ятихатки 06.32
Гейківка
10.26
Зав'ялівка
3 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Гейківка -Зав'ялівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гейківка — Зав'ялівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зав'ялівка — Гейківка