У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Городній - Білокуракине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Городній - Білокуракине:

Поточний розклад електричок Городній - Білокуракине включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 45 хв зі станції Городній і прибуває на станцію Білокуракине о 11 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6482 сполученням Кіндрашівська Нова - Лантратівка, в цьому випадку поїздка займе 3 г 25 хв. Між станціями Городній і Білокуракине цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Красноозерівка(08.20), Старобільськ(09.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Городній - Білокуракине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Городній Білокуракине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Городній - Білокуракине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6482 Кіндрашівська Нова Лантратівка 07.45
Городній
11.10
Білокуракине
3 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Городній -Білокуракине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Городній — Білокуракине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Білокуракине — Городній