У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Грабів - Рівне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Грабів - Рівне:

Поточний розклад електричок Грабів - Рівне включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 42 хв зі станції Грабів і прибуває на станцію Рівне о 17 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6358-6357 сполученням Ковель - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 26 хв. Між станціями Грабів і Рівне цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Грабів - Рівне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Грабів Рівне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Грабів - Рівне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Грабів та Рівне – 14.3 км. Ціна квитка на електричку Грабів Рівне складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6352 Луцьк Здолбунів 06.04
Грабів
06.30
Рівне
26 хв Курсує щоденно - переглянути
6356-6355* Ковель Здолбунів 09.41
Грабів
10.07
Рівне
26 хв Курсує щоденно - переглянути
6358-6357* Ковель Здолбунів 16.42
Грабів
17.08
Рівне
26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Грабів -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Грабів — Рівне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рівне — Грабів