У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6352 Луцьк — Здолбунів-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6352 сполученням Луцьк - Здолбунів-Пас. відправляється зі станції Луцьк о 04.26 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 07.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Промислова, Жабки, Веснянка, Арматнів, Олика, Цумань, Ветеранів, Оржів, 245 Км, Обарів, Рівне, Басів Кут.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2020-10-19 по 2020-12-31: з 19 жовтня на ст.Цумань, Ромашівка, Олика, Пальче, Арматнюв, Звірів, Веснянка, Кіревці забороняється посадка пасажирів
з 2020-10-19 по 2020-12-31: з 19 жовтня на ст.Жабки, Дачне забороняється посадка пасажирів
з 2020-10-26 по 2020-12-31: з 26 жовтня на ст.Цумань, Ромашків, Олика, Пальче, Арматнюв, Звірів, Веснянки, Ківерці забороняється посадка пасажирів
з 2020-10-26 по 2020-12-31: з 26 жовтня на ст.Жабки, Дачне забороняється посадка пасажирів

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луцьк 04.26
Прилуцька 04.28 1 хв  04.29 2 хв 
Промислова 04.33 1 хв  04.34 7 хв 
Дачна 04.37 1 хв  04.38 11 хв 
Жабки 04.41 1 хв  04.42 15 хв 
Ківерці 04.46 6 хв  04.52 20 хв 
Веснянка 04.59 1 хв  05.00 33 хв 
Звірів 05.05 1 хв  05.06 39 хв 
Арматнів 05.11 1 хв  05.12 45 хв 
Пальче 05.18 1 хв  05.19 52 хв 
Олика 05.27 1 хв  05.28 1 г  1 хв 
271 Км 05.35 1 хв  05.36 1 г  9 хв 
Цумань 05.43 2 хв  05.45 1 г  17 хв 
Новостав 05.52 1 хв  05.53 1 г  26 хв 
Ветеранів 05.58 1 хв  05.59 1 г  32 хв 
Клевань 06.03 1 хв  06.04 1 г  37 хв 
Оржів 06.08 1 хв  06.09 1 г  42 хв 
Грабів 06.11 1 хв  06.12 1 г  45 хв 
245 Км 06.16 1 хв  06.17 1 г  50 хв 
Городок 06.20 1 хв  06.21 1 г  54 хв 
Обарів 06.26 1 хв  06.27 2 г 
Великий Олексин 06.32 1 хв  06.32 2 г  6 хв 
Рівне 06.38 11 хв  06.49 2 г  12 хв 
Дворецька 06.51 1 хв  06.52 2 г  25 хв 
Басів Кут 06.56 1 хв  06.57 2 г  30 хв 
Квасилів 07.01 1 хв  07.02 2 г  35 хв 
Здолбунів-Пас. 07.07 2 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6352 Луцьк — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031