У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6352 Луцьк — Здолбунів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Луцьк - Здолбунів номер 6352 відправляється зі станції Луцьк о 04.26 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 07.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6352 Луцьк - Здолбунів пролягає по таким станціям як Промислова, Жабки, Веснянка, Арматнів, Олика, Цумань, Ветеранів, Оржів, 245 Км, Обарів, Рівне, Басів Кут.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луцьк 04.26
Прилуцька 04.28 1 хв  04.29 2 хв 
Промислова 04.33 1 хв  04.34 7 хв 
Дачне 04.37 1 хв  04.38 11 хв 
Жабки 04.41 1 хв  04.42 15 хв 
Ківерці 04.46 6 хв  04.52 20 хв 
Веснянка 04.59 1 хв  05.00 33 хв 
Звірів 05.05 1 хв  05.06 39 хв 
Арматнів 05.11 1 хв  05.12 45 хв 
Пальче 05.18 1 хв  05.19 52 хв 
Олика 05.27 1 хв  05.28 1 г  1 хв 
271 Км 05.35 1 хв  05.36 1 г  9 хв 
Цумань 05.43 2 хв  05.45 1 г  17 хв 
Новостав 05.52 1 хв  05.53 1 г  26 хв 
Ветеранів 05.58 1 хв  05.59 1 г  32 хв 
Клевань 06.03 1 хв  06.04 1 г  37 хв 
Оржів 06.08 1 хв  06.09 1 г  42 хв 
Грабів 06.11 1 хв  06.12 1 г  45 хв 
245 Км 06.16 1 хв  06.17 1 г  50 хв 
Городок 06.20 1 хв  06.21 1 г  54 хв 
Обарів 06.26 1 хв  06.27 2 г 
Великий Олексин 06.31 1 хв  06.32 2 г  5 хв 
Рівне 06.38 11 хв  06.49 2 г  12 хв 
Дворецька 06.51 1 хв  06.52 2 г  25 хв 
Басів Кут 06.56 1 хв  06.57 2 г  30 хв 
Квасилів 07.01 1 хв  07.02 2 г  35 хв 
Здолбунів-Пас. 07.07 2 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6352 Луцьк — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930