У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Грабів - Звірів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Грабів - Звірів:

Поточний розклад електричок Грабів - Звірів включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 11 хв зі станції Грабів і прибуває на станцію Звірів о 10 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6361 сполученням Здолбунів-Пас. - Луцьк, в цьому випадку поїздка займе 0 г 55 хв. Між станціями Грабів і Звірів цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Оржів(21.24), Цумань(21.46), Арматнів(22.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Грабів - Звірів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Грабів Звірів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Грабів - Звірів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Грабів та Звірів – 39.7 км. Ціна квитка на електричку Грабів Звірів складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6353-6354* Здолбунів Ковель 09.11
Грабів
10.03
Звірів
52 хв Курсує щоденно - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 15.42
Грабів
16.35
Звірів
53 хв Курсує щоденно - переглянути
6361 Здолбунів Луцьк 21.22
Грабів
22.17
Звірів
55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Грабів -Звірів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Грабів — Звірів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Звірів — Грабів