У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звірів - Грабів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Звірів - Грабів:

Поточний розклад електричок Звірів - Грабів включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 00 хв зі станції Звірів і прибуває на станцію Грабів о 16 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6356-6355 сполученням Ковель - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 58 хв. Між станціями Звірів і Грабів цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Арматнів(08.45), Клевань(09.28), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Звірів - Грабів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Звірів Грабів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Звірів - Грабів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Звірів та Грабів – 41.8 км. Ціна квитка на електричку Звірів Грабів складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6352 Луцьк Здолбунів 05.09
Звірів
06.06
Грабів
57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6356-6355 Ковель Здолбунів 08.41
Звірів
09.39
Грабів
58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6358-6357 Ковель Здолбунів 16.00
Звірів
16.50
Грабів
50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Звірів -Грабів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Звірів — Грабів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Грабів — Звірів