З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Іловайськ - Ясинувата
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Іловайськ - Ясинувата:

Розклад поїздів і електричок Іловайськ - Ясинувата на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Іловайськ вранці о 05 г 24 хв і прибуває на кінцеву станцію о 08 г 49 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Іловайськ о 18 г 50 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Іловайськ до пункту прибуття Ясинувата становить 1 г 42 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 13 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 25 хв.
Деякі поїзди від станції Іловайськ до станції Ясинувата курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Іловайськ - Ясинувата проїжджають через такі станції і населені пункти як: ПМС, 44 Км, 36 Км, Заперевальний, Кальміус.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Іловайськ - Ясинувата, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Іловайськ - Ясинувата можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Іловайськ -Ясинувата можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Іловайськ — Ясинувата

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Ясинувата — Іловайськ

За маршрутом Іловайськ - Ясинувата курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Іловайськ - Ясинувата Показати тільки електрички сполученням Іловайськ - Ясинувата