З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ясинувата - Іловайськ
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Ясинувата - Іловайськ:

Розклад поїздів і електричок Ясинувата - Іловайськ на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 6. Перший поїзд відправляється зі станції Ясинувата вранці о 06 г 10 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 29 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Ясинувата о 20 г 15 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Ясинувата до пункту прибуття Іловайськ становить 1 г 32 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 12 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 10 хв.
Деякі поїзди від станції Ясинувата до станції Іловайськ курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Ясинувата - Іловайськ проїжджають через такі станції і населені пункти як: 1118 Км, 1110 Км, Ханженкове, Харцизьк.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Ясинувата - Іловайськ, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Ясинувата - Іловайськ можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Ясинувата -Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ясинувата — Іловайськ

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Іловайськ — Ясинувата

За маршрутом Ясинувата - Іловайськ курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Ясинувата - Іловайськ Показати тільки електрички сполученням Ясинувата - Іловайськ