У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Володимир-Волинський - Ізов
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Володимир-Волинський - Ізов:

Поточний розклад електричок Володимир-Волинський - Ізов включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 58 хв зі станції Володимир-Волинський і прибуває на станцію Ізов о 07 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6305-6306 сполученням Ковель - Червоноград, в цьому випадку поїздка займе 0 г 39 хв. Між станціями Володимир-Волинський і Ізов цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Володимир-Волинський - Ізов, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Володимир-Волинський Ізов ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Володимир-Волинський - Ізов можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6302-6301 Червоноград Ковель 06.58
Володимир-Волинський
07.36
Ізов
38 хв Курсує щоденно - переглянути
6305-6306 Ковель Червоноград 19.23
Володимир-Волинський
20.02
Ізов
39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Володимир-Волинський -Ізов можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Володимир-Волинський — Ізов

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ізов — Володимир-Волинський