У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хмельницький - Чернігів(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Хмельницький - Чернігів(всі вокзали):

Розклад поїздів Хмельницький Чернігів(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Хмельницький Чернігів(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Дарниця, Ніжин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.29 зі станції Хмельницький, в кінцевий же пункт Чернігів прибувають вони відповідно о 07.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Хмельницький Чернігів(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Хмельницький - Чернігів(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Хмельницький - Чернігів(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
258 Львів Чернігів 22.29
Хмельницький
07.25
Чернігів
8 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
257 Івано-Франківськ Чернігів 22.29
Хмельницький
07.25
Чернігів
8 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Хмельницький -Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хмельницький — Чернігів(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернігів(всі вокзали) — Хмельницький