З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хмельницький - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Хмельницький - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Хмельницький Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 8 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Хмельницький Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Львів, Ходорів, Івано-Франківськ, Волочиськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.27, 00.59 зі станції Хмельницький, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 10.02, 07.57 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Хмельницький Чернівці(всі вокзали) говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Хмельницький - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Хмельницький - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Хмельницький -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хмельницький — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Хмельницький