У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хмельницький - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Хмельницький - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Хмельницький Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Хмельницький Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Волочиськ, Тернопіль-Пас., Злочів, Красне, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.02 зі станції Хмельницький, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 11.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Хмельницький Чернівці(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Хмельницький - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Хмельницький - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Хмельницький – Чернівці(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Хмельницький - Чернівці(всі вокзали) можна від 220.31 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136 Одеса Чернівці 02.02
Хмельницький
11.22
Чернівці
9 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
26 Одеса Чернівці 02.02
Хмельницький
11.22
Чернівці
9 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Хмельницький -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хмельницький — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Хмельницький