У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хмельницький - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Хмельницький - Запоріжжя:

Розклад поїздів Хмельницький Запоріжжя на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Хмельницький Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Вінниця, Помічна, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.06, 18.15 зі станції Хмельницький, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 06.30, 15.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Хмельницький Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Хмельницький - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Хмельницький - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Хмельницький – Запоріжжя залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Хмельницький - Запоріжжя можна від 157.77 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
86 Львів Запоріжжя 15.06
Хмельницький
06.30
Запоріжжя-1
15 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
128 Львів Запоріжжя 18.15
Хмельницький
15.36
Запоріжжя-1
21 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Хмельницький -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хмельницький — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Хмельницький