У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хмельницький - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Хмельницький - Запоріжжя:

Розклад поїздів Хмельницький Запоріжжя на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 22. Потяги, що курсують за напрямком Хмельницький Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Верхівцеве, Деражня, Цвіткове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.10, 05.40, 15.07 зі станції Хмельницький, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 22.11, 07.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Хмельницький Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Хмельницький - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Хмельницький - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Хмельницький -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хмельницький — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Хмельницький