З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хмельницький - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Хмельницький - Запоріжжя:

Розклад поїздів Хмельницький Запоріжжя на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Хмельницький Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Верхівцеве, Ім. Тараса Шевченка, Деражня, Кам'янське-Пасажирське, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.29, 15.28, 18.19 зі станції Хмельницький, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 22.12, 07.20, 14.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Хмельницький Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Хмельницький - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Хмельницький - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Л Львів Маріуполь 05.29
Хмельницький
22.12
Запоріжжя-1
16 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
086Ш Львів Новоолексіївка 15.28
Хмельницький
07.20
Запоріжжя-1
15 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
120Л Львів Запоріжжя 18.19
Хмельницький
14.10
Запоріжжя-1
19 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Хмельницький -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хмельницький — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Хмельницький