У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Хмельницький:

Розклад поїздів Запоріжжя Хмельницький на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 26. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Дніпробуд-2, Знам'янка-Пас., Козятин-1, Біла Церква, Миронівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 10.15, 19.08 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 07.46, 12.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120 Запоріжжя Львів 10.15
Запоріжжя-1
07.46
Хмельницький
21 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
86 Запоріжжя Львів 19.08
Запоріжжя-1
12.53
Хмельницький
17 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Запоріжжя