У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Хмельницький:

Розклад поїздів Запоріжжя Хмельницький на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 26. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Знам'янка-Пас., Козятин-1, Біла Церква, Миронівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.30, 18.59 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 07.57, 09.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120 Запоріжжя Львів 09.30
Запоріжжя-1
07.57
Хмельницький
22 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
86 Запоріжжя Львів 18.59
Запоріжжя-1
09.49
Хмельницький
14 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Запоріжжя