У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хороше - Сентянівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Хороше - Сентянівка:

Поточний розклад електричок Хороше - Сентянівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 54 хв зі станції Хороше і прибуває на станцію Сентянівка о 19 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6470 сполученням Родакове - Сентянівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 32 хв. Між станціями Хороше і Сентянівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Хороше - Сентянівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Хороше Сентянівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Хороше - Сентянівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6470 Родакове Сентянівка 04.08
Хороше
04.40
Сентянівка
32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6364 Родакове Сентянівка 18.54
Хороше
19.25
Сентянівка
31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Хороше -Сентянівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хороше — Сентянівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сентянівка — Хороше