З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Клюшники - Полтава-Південна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Клюшники - Полтава-Південна:

Поточний розклад електричок Клюшники - Полтава-Південна включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 08 хв зі станції Клюшники і прибуває на станцію Полтава-Південна о 12 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6806 сполученням Кобеляки - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 20 хв. Між станціями Клюшники і Полтава-Південна цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Клюшники - Полтава-Південна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Клюшники Полтава-Південна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Клюшники - Полтава-Південна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Клюшники -Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Клюшники — Полтава-Південна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Полтава-Південна — Клюшники