У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коростень - Київ
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Коростень - Київ:

Розклад поїздів і електричок Коростень - Київ на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Коростень вночі о 00 г 45 хв і прибуває на кінцеву станцію о 02 г 47 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Коростень о 20 г 45 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Коростень до пункту прибуття Київ становить 3 г 1 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 40 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 5 г 3 хв.
Деякі поїзди від станції Коростень до станції Київ курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Коростень - Київ проїжджають через такі станції і населені пункти як: Малин.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Коростень - Київ, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Коростень - Київ можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Коростень -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коростень — Київ

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Київ — Коростень

За маршрутом Коростень - Київ курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Коростень - Київ Показати тільки електрички сполученням Коростень - Київ