З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Коростень
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Київ - Коростень:

Розклад поїздів і електричок Київ - Коростень на даний момент включає поїздів далекого прямування - 7, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Київ вранці о 06 г 00 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 31 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Київ о 22 г 47 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Київ до пункту прибуття Коростень становить 2 г 25 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 31 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 4 г 30 хв.
Деякі поїзди від станції Київ до станції Коростень курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Київ - Коростень проїжджають через такі станції і населені пункти як: Фастів-1.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Київ - Коростень, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Київ - Коростень можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Київ -Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Коростень

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Коростень — Київ

За маршрутом Київ - Коростень курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Київ - Коростень Показати тільки електрички сполученням Київ - Коростень