У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кострино - Зарічево
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Кострино - Зарічево:

Поточний розклад електричок Кострино - Зарічево включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 52 хв зі станції Кострино і прибуває на станцію Зарічево о 18 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6545-6546 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 1 г 0 хв. Між станціями Кострино і Зарічево цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них 202 Км(15.37), Мірча(16.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Кострино - Зарічево, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Кострино Зарічево ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Кострино - Зарічево можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Кострино та Зарічево – 32.4 км. Ціна квитка на електричку Кострино Зарічево складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541-6542 Сянки Мукачево 05.48
Кострино
06.48
Зарічево
1 г Курсує щоденно - переглянути
6545-6546 Сянки Мукачево 15.34
Кострино
16.34
Зарічево
1 г Курсує щоденно - переглянути
6547-6548 Сянки Мукачево 17.52
Кострино
18.50
Зарічево
58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Кострино -Зарічево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кострино — Зарічево

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зарічево — Кострино