У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарічево - Кострино
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарічево - Кострино:

Поточний розклад електричок Зарічево - Кострино включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 34 хв зі станції Зарічево і прибуває на станцію Кострино о 12 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6523-6524 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 0 г 59 хв. Між станціями Зарічево і Кострино цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Дубриничі(пл)(21.13), Пороги(21.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарічево - Кострино, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарічево Кострино ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарічево - Кострино можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6517-6518 Мукачево Сянки 09.11
Зарічево
10.10
Кострино
59 хв Курсує щоденно - переглянути
6519-6520 Мукачево Сянки 11.34
Зарічево
12.32
Кострино
58 хв Курсує щоденно - переглянути
6523-6524* Мукачево Сянки 21.09
Зарічево
22.08
Кострино
59 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарічево -Кострино можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарічево — Кострино

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кострино — Зарічево