У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Красноград - Харків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Красноград - Харків:

Поточний розклад електричок Красноград - Харків включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 20 хв зі станції Красноград і прибуває на станцію Харків о 09 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6690 сполученням Красноград - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 55 хв. Між станціями Красноград і Харків цей електропоїзд проїжджає 26 зупинок. Серед них Нововербівка(12.08), Власівка(12.51), Водолага(13.23), Мерефа(13.59), Високий(14.24), Новоселівка(14.45), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Красноград - Харків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Красноград Харків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Красноград - Харків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Красноград -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Красноград — Харків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків — Красноград