У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6684 Красноград — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Красноград - Харків номер 6684 відправляється зі станції Красноград о 04.32 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6684 Красноград - Харків пролягає по таким станціям як 61 Км, 53 Км, Власівка, Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Комарівка, Зелений Гай, Науковий, Карачівка, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красноград 04.32
Нововербівка 04.45 1 хв  04.46 13 хв 
61 Км 04.52 1 хв  04.53 20 хв 
Берестовеньки 05.00 1 хв  05.01 28 хв 
53 Км 05.07 1 хв  05.08 35 хв 
Широкий 05.15 1 хв  05.16 43 хв 
Власівка 05.27 2 хв  05.29 55 хв 
Станиця 05.36 1 хв  05.37 1 г  4 хв 
Караван 05.42 1 хв  05.43 1 г  10 хв 
Сосонівка 05.47 1 хв  05.48 1 г  15 хв 
Кварцевий 05.53 1 хв  05.54 1 г  21 хв 
Водолага 06.01 1 хв  06.02 1 г  29 хв 
Джгун 06.09 1 хв  06.10 1 г  37 хв 
Ордівка 06.15 1 хв  06.16 1 г  43 хв 
8 Км 06.20 1 хв  06.21 1 г  48 хв 
Утківка 06.26 1 хв  06.27 1 г  54 хв 
Мерефа 06.35 2 хв  06.37 2 г  3 хв 
Артемівка 06.41 1 хв  06.42 2 г  9 хв 
Комарівка 06.46 1 хв  06.47 2 г  14 хв 
Південний 06.49 1 хв  06.50 2 г  17 хв 
Зелений Гай 06.52 1 хв  06.53 2 г  20 хв 
Високий 06.55 1 хв  06.56 2 г  23 хв 
Науковий 06.59 1 хв  07.00 2 г  27 хв 
Покотилівка 07.04 1 хв  07.05 2 г  32 хв 
Карачівка 07.08 1 хв  07.09 2 г  36 хв 
Липовий Гай 07.12 1 хв  07.13 2 г  40 хв 
Новоселівка 07.18 2 хв  07.20 2 г  46 хв 
Харків-Пас. 07.25 2 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6684 Красноград — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031